Інформація для авторів

Форма доповіді:
Усна (мультимедійна презентація) тривалістю 10+5 хвилин.

Публікація матеріалів:
До початку роботи конференції буде надрукований збірник матеріалів конференції, публікація у якому враховується при вступі до магістратури. Електронні версії матеріалів після завершення конференції будуть доступні у системі DSpace Науково-технічної бiблiотеки ім. Г. І. Денисенка НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського», що індексуються електронними базами цитування. Факт надсилання Вами матеріалів означає що Ви погоджуєтесь із цим.

Для участі у роботі конференції необхідно:

 • Зареєструватись завантажити матеріали доповіді що оформлені згідно наведених вимог до змісту та оформлення на адресу відповідної секції.
 • Кожен учасник має право зробити дві доповіді на кожній секції, але в сумі не більше 5-ти доповідей!
  Увага: матеріали, що надіслані після зазначеного терміну не будуть розглядатись!
 • Отримати офіційне запрошення від оргкомітету або повідомлення про включення вашої доповіді до програми конференції.
 • Переказати організаційний внесок та надіслати копію банківської квитанції про сплату оргвнеску на адресу відповідної секції. Якщо ви приймаєте участь в роботі декількох секцій то копію квитанції потрібно надіслати на адресу кожної секції та обов`язково вказати перелік ваших секцій.
  Увага:
  1. Обов`язково збережіть квитанцію про сплату, в т.ч. від електронної платіжної системи.
  2. Учасники, які не надішлють копію квитанції про сплату оргвнеску не будуть включені до списку учасників конференції, надіслані ними матеріали не будуть надруковані, а оргвнески, якщо про них буде повідомлено пізніше, не будуть повернуті! Також не будуть повернуті оргвнески, які сплачені без підтвердження оргкомітетом включення доповіді до програми конференції!